
Župan Šišljagić u radnom posjetu općini Bizovac
- 09/02/2011
- 0.1 min
Općinski čelnicu župana će upoznati s projektima koji se planiraju realizirati tijekom 2011. godine
Osječko baranjski župan dr. Vladimir Šišljagić zajedno sa svojim suradnicima u četvrtak prije podne dolazi u radni posjet općini Bizovac. U bizovačkoj općinskoj vijećnici u 10 sati sresti će se sa čelnicima općine: općinskim načelnikom Srećkom Vukovićem, predsjednikom općinskog vijeća Veljkom Gudeljem, dopredsjednicima Zorislavom Vučkovcem i Davorom Torjancem, te zamjenicom načelnika Marijom Ljubek i djelatnicima općinske uprave s kojima će razgovarati o realizaciji nekoliko projekata važnih za razvoj bizovačkog kraja. Općinski načelnik Srećko Vuković predložio je teme razgovora koje će se odnositi na zajedničko rješavanje problema komunalne i melioracijske odvodnje svih naselja općine Bizovac, nastavak izgradnje kanalizacijskog sustava, rekonstrukciju i obnovu društvenih objekata u općinskom vlasništvu, izgradnju javne rasvjete u Bizovcu i druge projekte koje općina planira realizirati u skorije vrijeme
