
Novosti
Turnir u odbojci na pijesku
- 23/07/2010
- 0.1 min
Natjecanje će se održati u subotu, 24. srpnja na bizovačkom bajeru
U organizaciji Eko grupe i bizovačke udruge mladih Središte, ove će se subote 24. srpnja u Bizovcu na popularnom kupalištu "bajer" održati turnir u odbojci na pijesku. Prijave za natjecanje primaju se od 11-12 sati, a kotizacija po ekipi iznosi 40,00 kuna. Sve detaljnije informacije mogu se dobiti putem mobitela 098 945 34 b76 (Luka Riger) ili 099 506 88 45 (Darko Bošnjak). Za sve sudionike i gledatelje organizatori pripremaju Beach party, uz bogatu ugostiteljsku ponudu i dobru glazbu.
