
Ribički kup Bizovac 2012.
- 22/04/2012
- 0.1 min
Na Bizovačkom bajeru održano natjecanje u lovu ribe na plovak
Tijekom nedjeljnog prijepodneva 22. travnja 2012. prigodom svečanosti proslave Dana općine Bizovac u organizaciji Športsko ribolovnog društva „Bandar“ na ribolovnim vodama Bizovačkog bajera održano je ribičko natjecanje u lovu ribe na plovak „Ribički kup Bizovac 2012.“. Prvo mjesto s najvećom količinom ulovljene ribe osvojio je Željko Cener, drugo mjesto pripalo je Siniši Bašiću, dok je treću nagradu zaslužio Silvijo Vidaković. Posebna nagrada dodijeljena je najmlađem natjecatelju Tinu Gardilu, a svaki nenagrađeni sudionik za utjehu je na poklon dobio besplatnu ulaznicu za cjelodnevni boravak na termalnoj rivijeri kupališta „Aquapolis“. Nakon završetka trosatnog natjecanja sve ribiče organizator je počastio ukusnim „ribičkim grahom na bizovački način“, kojeg je pripremio Mario Gardilo najbolji kuhar u društvu.
