
Novosti
Ribički kup "Bizovac 2011."
- 16/04/2011
- 0.1 min
Na bizovačkom bajeru održat će se natjecanje u ribolovu
Pod pokroviteljstvom općine Bizovac u nedjelju 17. travnja s početkom u 8 sati na popularnom bizovačkom bajeru održat će se natjecanje članova Sportsko ribolovnog društva „Bandar“ iz Bizovca u lovu ribe na plovak. Pobjednike „Ribičkog kupa“ očekuju vrijedne nagrade. Prvoplasirani s najvećom količinom ulova ribe osvojiti će novčanu nagradu u iznosu od 500 kuna, a drugom i trećem organizatori će uručiti prigodne poklon pakete. Po završetku natjecanja za sve sudionike pripremit će se ukusan ručak.
