
Prijem nogometaša momčadi osnovne škole
- 12/05/2011
- 0.1 min
Mlai bizovački nogometaši sudjelovat će na Državnom prvenstvu u Solinu
Među šest najboljih osnovnoškolskih malonogometnih ekipa u Republici Hrvatskoj plasirala se momčad Osnovne škole dr. Bratoljuba Klaića iz Bizovca. Povodom tog značajnog uspjeha mlade nogometaše u općini je zajedno s ravnateljem Antom Lovrinčevićem primio općinski načelnik Srećko Vuković, koji im je pritom čestitao na uspjehu i poželio puno sportske sreće u završnici Državnog prvenstva, koja će se od 16. do 18. svibnja igrati u Solinu. Za ekipu bizovačke škole predvođenu nastavnicom tjelesnog odgoja Ankicom Slamek i trenerom Ivom Teskerom igrat će: Vlaho Baban, Matej Klasić, Josip Krajina, Ivan Pilj, Marin Pilj, Stjepan Salapić, Josip Slamek, Marko Tomaz, Marko Uremović i Tomislav Tomaz. Odlazak na završni turnir pomogli su Općina Bizovac, NK „BSK Termia“ i grafička radnja „Printy“ Valpovo.
