
Počela nova lovna sezona
- 06/11/2011
- 0.1 min
Bizovački lovci ugostili predstavnike okolnih lovačkih društava i goste iz BiH
Bizovačko lovačko društvo „Fazan“ na poseban je način otvorilo novu lovnu sezonu. U nedjeljno jutro kod lovačke kućice u šumi Cret okupio se veliki broj članova i gostiju iz okolnih lovačkih društava. Bizovački lovci predvođeni zamjenikom predsjednika Ðurom Glavašem ugostili su i grupu lovaca iz Nove Bile (BiH), kojima se izuzetno dojmio cjelodnevni boravak u slavonskoj šumi i srdačno gostoprimstvo domaćina. Odavši počast desetku odstrijeljenih fazana i jednoj lisici nakon završetka višesatnog lova goste je pozdravio lovnik Antun Kalkan, a domaći kuhari Marko Petričević i Ignjo Sudar za sve lovce i uzvanike pripremili su ukusni čobanac. Izvodeći starije i novije glazbene hitove za potpuni ugođaj pobrinuo se tamburaški sastav „Zlatne godine“. Ovaj događaj svojom nazočnošću uveličao je i načelnik općine Bizovac Srećko Vuković.
