
Održana godišnja skupština NK BSK Termia
- 19/03/2012
- 0.1 min
Skupštini su nazočili članovi uprave, navijači, igrači i gosti
Proteklog petka uvečer 16. ožujka u prostorijama KUD-a „Bizovac“ održana je redovna izvještajna godišnja skupština županijskog ligaša NK „BSK –Termia“. Pred više desetaka simpatizera, navijača, igrača, gostiju i članova uprave klupski tajnik Marko Teskere pročitao je opsežno izvješće o aktivnostima u protekloj godini, a predsjednik bizovačkog nogometnog kluba Josip Knjeginić prezentirao je izvještaj o financijskom poslovanju, dok je Željko Erić podnio izvještaj Nadzornog odbora. U financijskom izvještaju moglo se čuti da rad kluba materijalno i financijski značajno pomaže Općina Bizovac, a da znatan dio potrebnih financijskih sredstava svojim zalaganjem priskrbe članovi uprave. Riječi zahvale navedene u izvještaju upućene su Bizovačkim toplicama, koje sa svojim sportsko rekreativnim sadržajima pružaju izvanredne mogućnosti za kondicijske pripreme i tijekom godine na različite načine pomažu sukladno mogućnostima. Predsjednik Knjeginić u okviru jedne od točaka dnevnog reda izložio je ambiciozne planove o radu i financijama za ovu godinu. Nakon izvještaja juniorskog trenera Ivice Budimčića posebno iscrpno i temeljito bilo je izlaganje Ive Lišnjića trenera prve momčadi. Pored analize rezultata u proteklom prvenstvu u svom govoru Lišnjić je spominjući ime svakog igrača naveo broj dolazaka na treninge i komentirao njihov pristup i zalaganje na utakmicama i treninzima. Od gostiju na skupštini za riječ su se javili općinski načelnik Srećko Vuković i Vjekoslav Ðaniš predsjednik bizovačkog ogranka Matice hrvatske. Načelnik Vuković pohvalio je rad klupske uprave, trenera i igrača svih kategorija, koji unatoč teškom i kriznom vremenu postižu izvrsne sportske uspjehe. Čestitku je uputio Dani Bakariću dugogodišnjem aktivnom članu klupske uprave, koji je prije nekoliko dana za aktivan doprinos razvoju nogometnog sporta primio visoko priznanje Hrvatskog nogometnog saveza.
