
Održana godišnja dkupština SRD "Bandar" Bizovac
- 23/01/2011
- 0.1 min
Skupštini je nazočilo više od sedamdeset članova udruge
Ove subote u bizovačkoj svatovskoj dvorani održana je redovna izvještajna godišnja skupština Sportsko ribolovnog društva „Bandar“ Bizovac, koje će ove godine obilježiti tridesetu godišnjicu rada i postojanja. Tijekom radnog dijela skupštine izvješće o radu i aktivnostima najbrojnije bizovačke udruge podnio je dopredsjednik Drago Kordić o, o financijskom poslovanju nazočne je izvijestio blagajnik Željko Cener , a u ime nadzornog odbora Zlatko Kolarić. Skupština je jednoglasno prihvatila prijedlog da se zbog neaktivnosti pojedinaca broj članova Upravnog odbora smanji s trinaest na jedanaest. Dopredsjednik društva Kordić podnio je financijski plan i prijedlog rada za ovu godinu u kojem su posebno istaknuta dva projekta od kojih je jedan vezana za uređenje jedne vodene površine bajera kod ciglane namijenjene sportskom ribolovu i natjecanjima, a drugi projekt vezan je za bolju iskorištenost lijepo uređenog ribičkog doma. Od strane skupštine sva predočena izvješća i prijedlozi prihvaćeni su jednoglasno. Pored više od sedamdeset članova društva skupštini su nazočili brojni gosti, te izaslanici ispred Zajednice sportsko ribolovnih društava Osijek, predstavnici bizovačkih udruga i općinski načelnik Srećko Vuković, koji se prigodnim riječima obratio ribičkom skupu, pritom pohvalivši rad novoizabranog rukovodstva bizovačkog ribolovnog društva u protekloj 2010. godini.
