
Održan sastanak s čelnicima HŽ-a Osijek
- 07/09/2010
- 0.1 min
Razgovaralo se o uređenju objekata i zelenog pojasa uz prugu
Načelnik općine Bizovac Srećko Vuković susreo se sa čelnim ljudima Hrvatskih željeznica osječkog područja. Na sastanku u Bizovcu kojem su nazočili šefovi prometne i sekcije održavanja HŽ-a razgovaralo se o uređenju pružnog pojasa i objektima u vlasništvu željeznica. Općinski načelnik od željeznice je zatražio da se aktivnije pristupi uređenju zapuštenih zelenih površina i željezničkih objekata uz prugu koja prolazi kroz područje općine Bizovac, te se da ukloni derutni objekt bivše čekaonice u Samatovcima, jer ona nije u uporabi već više od 20 godina i u takvom stanju neprimjereno narušava izgled središta sela. Predstavnici željeznice izrazili su zadovoljstvo ovakvim načinom komunikacije i suradnje, potvrđujući da će njihove službe vrlo žurno pristupiti izvršenju zahtijevanih poslova na terenu.
