
Održan Memorijalni ribički kup u spomen na Željka Deaka
- 12/08/2014
- 0.1 min
Natjecalo s 9 ribičkih ekipa, a prvo mjesto pripalo SRD "Linjak" iz Josipovca
Protekle nedjelje, 10. kolovoza 2014. u organizaciji Sportskog ribolovnog društva „Bandar“ Bizovac, održan je tradicionalni ribički kup u spomen na Željka Deaka, prerano preminulog dugogodišnjeg člana bizovačkog ribičkog društva, koji je za života bio veliki zaljubljenik u ribolov i prirodne ljepote Bizovačkog bajera. Na četvrto po redu natjecanje u u lovu ribe na plovak odazvali su se ribiči iz devet susjednih i prijateljskih sportsko-ribolovnih društava. Čestitavši organizatorima na uspješnoj pripremi i realizaciji natjecanja ribiče i goste prigodnim riječima pozdravio je općinski načelnik Srećko Vuković. Svima koji su pomogli ovaj memorijalni kup organizatori su dodijelili prigodne zahvalnice, a za sve natjecatelje ljubazni domaćini počastili su ručkom i osvježavajućim napicima. Najuspješniji s najvećom količinom ulovljene ribe bili su sportski ribolovci članovi Sportskog ribolovnog društva „Linjak“ iz Josipovca, drugo mjesto pripalo je ribičima iz SRD „Linjak“ iz Ivanovaca, a treće mjesto osvojila je ekipa SRD „Virje“ iz Gata. Svima njima pehar i medalje osobno je uručio dr. Vladimir Šišljagić župan Osječko-baranjske županije.
