
Novosti
Obrtnički sajam u Puli
- 06/10/2010
- 0.1 min
Svečanost otvorenja uveličat će nastup folklornog ansambla Kulturno umjetničkog društva Bizovac
Gospodarska i obrtnička komora Istre organizatori su 13. Obrtničkog sajma koji će se održatu u Puli od 7.-10. listopada 2010. Ovogodišnji partner sajma je Obrtnička komora Osječko baranjske županije. U okviru predstavljanja naše županije posebno će se promovirat turistička ponuda, a svečanost otvorenja sajamske manifestacije 7. listopada u 11 sati uveličat će nastup folklornog ansambla Kulturno umjetničkog društva Bizovac, koje će izvesti splet tradicionalnih plesova i pjesama bizovačkog kraja. Sajam na kojem će se predstaviti više od 200 izlagača otvorit će predsjednik Republike Hrvatske dr. Ivo Josipović.
