
Novosti
Novogodišnja zabavna večeru Bizovcu
- 27/12/2010
- 0.1 min
Posjetitelje će zabavljati "Trio bend" iz Osijeka
Niste li se odlučili kamo ćete i gdje na doček, dođite u Bizovac i u dobrom društvu dočekajte Novu 2011. godinu u svatovskoj sali u središtu Bizovca, uz glazbenu skupinu „TRIO BEND“ iz Osijeka, koja vam jamči nezaboravan provod. Početak zabavno glazbenog programa je u 22 sata, a završetak u 2 iz ponoći. Zbog sveopće krize izazvane recesijom samo još ovaj put ulaz za sve posjetitelje je slobodan.
