
Novosti
Nogometaši BSK-a započeli s pripremama
- 26/01/2010
- 0.0 min
Prozivci se odazvalo dvadeset igrača
Nogometaši županijskog ligaša, nogometnog kluba BSK Termia protekle subote započeli su s pripremama za novu nogometnu sezonu. Pozivu klupskog predsjednika Josipa Kneginjića prozivci se odazvalo ukupno dvadeset igrača, među kojima su i tri mladića iz juniorskog pogona (Blažević, Tomaz i Kučinac). Predvođeni iskusnim trenerom Jakom Brnićem u fazi stjecanja fizičke kondicije igrači će se pripremati na terenima Bizovačkih toplica, u teretani hotela Termia i na kupalištu Aquapolis. Prvu utakmicu provjere, Uprava je dogovorila za 30. siječnja protiv NK Valpovka u Valpovu s početkom u 14,30 sati.
