
Memorijalno ribičko natjecanje u spomen na Željka Deaka
- 18/09/2011
- 0.1 min
Na natjecanju je sudjelovalo ukupno osam ekipa
Ove nedjelje (18. rujna 2011.) na Bizovačkom bajeru održano je memorijalno ribičko natjecanje u znak sjećanja na Željka Deaka, nedavno preminulog dugogodišnjeg člana bizovačkog sportsko- ribolovnog društva „Bandar“ . Pored ljubaznih domaćina iz Bizovca na ribičkom natjecanju sudjelovale su ekipe sportskih ribolovaca iz Belišća, Ivanovaca, Ladimirevaca, Petrijevaca, Satnice, Šaga i Valpova. Prva mjesta po sektorima osvojili su Siniša Lipnicki iz SRD „Linjak“ Ivanovci, Željko Andračić iz SRD „Belišće“te Mario Pandurić iz ekipe SRD „Karas“ Šag. Natjecanje je nakratko posjetio bizovački načelnik Srećko Vuković, koji je pritom pohvalio članove SRD „Bandar“, koji su se aktivno uključili u organizaciju i odličnu pripremu i organizaciju memorijalnog ribičkog natjecanja. Ekipno, prema ukupnom ulovu prvo mjesto zasluženo je osvojila ekipa ribolovaca „Belišća“, drugo mjesto „Valpovka“ iz Valpova, a treće „Linjak“ iz Šaga. Nakon tri sata koliko je trajao službeni dio natjecanja svi su sudionici uživali u zajedničkom ručku, posluženom u lijepo uređenom „Ribičkom domu“ na samoj obali velikog jezera kod stare bizovačke ciglane.
