
Novosti
Javna isprika načelnika općine
- 05/10/2013
- 0.1 min
Stanovnici nezadovoljni dosadašnjim odvozom kućnog otpada
Poštovani stanovnici općine Bizovac, u svoje osobno ime ispričavam se svima koji su posljednjih tjedana imali neugodnosti s odvozom smeća iz svojih kućanstava. Naime, na adresu naše općine proteklih nekoliko dana učestalo pristižu opravdane kritike na račun djelatnika valpovačkog „Urbanizma“, koji (ne)obavljaju poslove prikupljanja i odvoza različitih vrsta kućnog otpada. Nastavi li se ovakva negativna praksa odvoza smeća i u budućem vremenu bit ćemo u vrlo kratkom roku prisiljeni pronaći novog ozbiljnijeg koncesionara, koji će te poslove obavljati savjesnije i u skladu s dogovorenim uzancama.
U Bizovcu, 5 listopada 2013.
Načelnik općine Bizovac
Srećko Vuković
