
Čestitka općinskog načelnika povodom 1. svibnja
- 30/04/2013
- 0.1 min
Načelnik općine Bizovac uputio čestitku stanovnicima općine Bizovac
Povodom 1. svibnja, međunarodnog praznika rada, svim stanovnicima općine Bizovac upućujem najiskrenije čestitke. Nadajući se da ćemo u skorijem vremenu u našoj lijepoj zemlji živjeti sretnije u boljim okolnostima s više dostojanstva, ponosa, radosti i prosperiteta, u zemlji u kojoj će biti posla za sve, u zemlji u kojoj će se s redovno primljenim osobnih dohocima o moći živjeti bez razmišljanja da li će se sutra imati novca za kruh i mlijeko. Ovom prilikom izražavam suosjećanje i zabrinutost za veliki broj nezaposlenih ljudi, a posebice za vrijedne radnike Bizovačkih toplica, koji su za svoj pošteno odrađeni posao u ovoj godini primili samo jednu plaću. Pozivam sve naše žitelje da i ovaj praznik rada proslave primjereno velikoj krizi, neimaštini i teškoćama koje su se uvukle u našu svakodnevicu.
Budimo ponosni vjerujući u zasluženo bolje sutra!
Srećko Vuković, općinski načelnik
