
Novosti
Bizovački mališani na prijemu kod načelnika
- 07/10/2009
- 0.2 min
Povodom obilježavanja Dječjeg tjedna, načelnik općine u općinskoj je vijećnici primio pedesetero mališana
U okviru obilježavanja Dječjeg tjedna načelnik općine Bizovac Srećko Vuković u općinskoj je vijećnici ugostio pedeset mališana i njihove četiri odgojiteljice iz bizovačkog dječjeg vrtića „Maslačak“.
Udobne viječničke stolice ovom prilikom zauzeli su vedri bizovački mališani, koje je općina gostoljubivo počastila sokovima, grickalicama i slatkišima. Tijekom boravka odgojiteljice su načelnika izvjestile o aktivnostima u vrtiću, te ujedno najavile održavanje tradicionalnog petog po redu Dječjeg sijela, koje će se održati u Bizovcu, krajem studenog ove godine.
