
Bilo jednom u Bizovcu
- 11/07/2012
- 0.1 min
Izložba starih bizovačkih fotografija u programu Bizovačkih ljetnih večeri
Više od 250 starih fotografija bit će predočene široj javnosti na izložbi, koju pod nazivom „Bilo jednom u Bizovcu“ pod pokroviteljstvom općine Bizovac priprema bizovački Ogranak matice hrvatske. Fotografije nastale u prošlih stotinu godina bit će izložene u vremenu od 19. do 22. srpnja u prostoru osnovne škole dr. Bratoljuba Klaića, tako da će ih svakodnevno od 20 do 23 sata moći pogledati svi posjetitelji „Bizovačkih ljetnih večeri“ , koje se održavaju upravo tih dana. Fotografske snimke većih dimenzija za ovu prigodu iz svojih privatnih fotografskih kolekcija ustupili su istinski zaljubljenici u bizovačku povijest i tradiciju: Antun Novoselić, Vjekoslav Ðaniš, Željko Labaš i Srećko Vuković.
