
3. sastanak organizatora Bizovačkih ljetnih večeri
- 30/06/2011
- 0.1 min
Sastanku su se odazvale sve udruge koje sudjeluju u organizaciji manifestacije
U četvrtak, 29. lipnja s početkom u 19 sati u prostoru bizovačke općinske vijećnice održao se 3. sastanak organizatora ovogodišnjih „Bizovačkih ljetnih večeri“. Na sastanak , koji je sazvao općinski načelnik Srećko Vuković odazvali su se predstavnici udruga NK BSK Termia, Eko grupe, Sportsko ribolovnog društva Bandar, Udruge mladih“ Središte“ Bizovac, Brođanačke udruga mladih, Udruga Svetog Vinka Paulskog,Udruga sportskog letenja, DVD-a Bizovac i Mjesnog odbora. Na sastanku se razgovaralo o svim tehničkim i marketinškim aktivnostima, organiziranju redarske službe, ugostiteljskoj ponudi, te drugim poslovima važnim za uspješnu organizaciju ove popularne bizovačke manifestacije, koja će se održati od 14.-17. srpnja na prostorima sportskih terena kod osnovne škole, dvorištu Kurije Normann i drugim lokacijama u Bizovcu.
