Općina Bizovac uređuje pročelje Društvenog doma u Habjanovcima

Ovih dana u Habjanovcima je započela realizacija projekta uređenja i sanacije kompletnog pročelja Društvenog doma smještenog u strogom središtu naselja. Tijekom proteklih godina Općina Bizovac za potrebe uređenja izdvojila je  značajna financijska sredstva tako da su unutar društvenog doma  sanirana oštećenja podova, hodnika, stropova i zidova te popravljene elektro, plinske i vodovodne instalacije. Pored toga izvedeni su radovi na uređenju  prostorija za aktivnosti djece i mladih, KUD-a i mjesnog odbora . Temeljem projekta cjelovitog uređenja habjanovačkog društvenog doma u donjoj etaži objekta na ulazima u ugostiteljske radnje, prodavaonice i lovačkog ureda  ugrađena je i nova PVC stolarija. Tijekom nadolazećeg vremena u planu je uređenje   pročelja, izgradnja novog sanitarnog čvora i primjereno sređivanje dvorišta s ugradnjom nove dvorišne ograde.