Potpisani ugovori o izradi projekata javne rasvjete

Općina Bizovac zastupana po općinskom načelniku Srećku Vukoviću i i  tvrtka Teo Belišće  potpisali su ugovor o izradi projektno-tehničke dokumentacije za javnu rasvjetu niskonaponske elektro mreže u Naseljima Brođanci, Habjanovci i Novaki.  Projektna dokumentacija sastojat će se od idejnog, glavnog i izvedbenog projekta. Tvrtka Teo Belišće kao izvoditelj projektnih dokumenata obvezala se izraditi  dokumentaciju koja će predvidjeti ekološke robe i materijale kako bi se  općina Bizovac mogla javiti na natječaj Fonda za energetsku učinkovitost Republike Hrvatske i drugih institucija u cilju povrata uloženih sredstava. Podsjećamo da je do danas na području bizovačke općine izgrađena nova javna rasvjeta u Samatovcima, glavnoj ulici u Bizovcu duž magistralnu cestu D-2 i novoj ulici dr. Franje Tuđmana te da je u suradnji s HEP-om u završnoj fazi izrada projektna dokumentacija rekonstrukcije i izgradnje javne rasvjete u ulicama Matije Gupca i Braće Radić u Cretu Bizovačkom. Pored navedenog općina će u narednom razdoblju obnavljati javnu rasvjetu na mjestima gdje je ona dotrajala i graditi je tamo gdje je uopće nema.