Prijava prijedloga projekta za kreiranje proračuna za 2022. godinu

U Općini Bizovac započela je izrada prijedloga Proračuna za nadolazeću 2022. godinu, stoga se pozivaju zainteresirani mještani iz svih općinskih naselja da sudjeluju u njegovom kreiranju.

Isključivo u pisanom obliku mogu se navesti projekti koje stanovnici smatraju važnima za životno okruženje na području Općine, te koje radove smatraju potrebnima za razvoj lokalne zajednice.

Prijedlozi se prijavljuju u pismenom ili elektronskom obliku uz detaljan opis.
Prijave se dostavljaju poštom na adresu općinske uprave Kralja Tomislava 89, Bizovac, osobno ili na email: nacelnik@opcina-bizovac.hr s naznakom:

“Prijava prijedloga projekta za kreiranje proračuna za 2022. godinu”.
Sve dodatne informacije predlagatelji projekata mogu svakodnevno dobiti na broj telefona 675 301.
Prijave se zaprimaju do 10. studenoga 2021. godine bez obzira na način dostave.

Pristigle prijedloge razmatrati će općinski načelnik, a rezultati će biti doneseni na sjednici Općinskog vijeća kao sastavni dio Proračuna Općine Bizovac za 2022. godinu.