Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU sufinancira izgradnju javne rasvjete u Brođancima

Na temelju  prethodno raspisanog natječaja u okviru  Programa održivog razvoja lokalne zajednice Povjerenstvo za odabir Ministarstva regionalnog razvoja i fondova europske unije donijelo je odluku o odabiru projekata za sufinanciranje. Sredstva za sufinanciranje odabranih projekata osigurana su u državnom proračunu Republike Hrvatske za 2020. i projekcijama za 2021. i 2022. godinu u Programu Razvoj potpomognutih područja.  Kao što je vidljivo u javno objavljenoj odluci od 2. ožujka 2020. Općini Bizovac dodijeljeno je 100.000,00 kuna  za  izgradnju 2. cjeline energetski učinkovite javne rasvjete u naselju Brođanci u Školskoj i ulici Trg.

Podsjećamo da je u protekloj godini u isto vrijeme započela izgradnja energetski učinkovite led javne rasvjete u naseljima Habjanovci i Brođanci, te da se izgradnja nastavlja u ovoj i narednoj godini u skladu s financijskim mogućnostima Općine Bizovac.