Obnova zgrade NK "BSK-Termia" Bizovac

U nastojanju da se nogometnoj školi i  nogometnom klubu „BSK-Termia“ te svima koji se bave nogometom  u Bizovcu osiguraju što bolji uvjeti rada Općina Bizovac u ovoj će godini izdvojiti značajna financijska sredstva namijenjena obnovi, uređenju i rekonstrukciji postojeće klupske zgrade izgrađene sedamdesetih godina prošlog stoljeća. Prije nekoliko dana započeli su opsežni građevinski radovi koji  obuhvaćaju potpunu sanaciju unutar svlačionica i svih pomoćnih prostorija. Projekt  obuhvaća ugradnju podnog grijanja, izmjenu vodovodnih, odvodnih i elektro instalacija, postavljanje novih keramičkih podova, ugrađivanje  pvc stolarije, bojanje prostorija i nabavku novog  namještaja po mjeri. Pored toga u planu je postavljanje energetski učinkovitih reflektora namijenjenih za večernje treninge i odigravanje noćnih utakmica. Procijenjena vrijednost radova za koje su osigurana sredstva u općinskom proračunu iznosi približno 600.000,00 kuna.