Utemeljen Nogometni centar djece i mladeži BSK-Bizovac

Ovog ponedjeljka 26. studenoga u prepunoj bizovačkoj općinskoj Vijećnici održana je Osnivačka skupština škole nogometa pod službenim nazivom „Nogometni centar djece i mladeži BSK-Bizovac“. U nazočnosti velikog broja roditelja djece malih nogometaša, predstavnika BSK-Termia i općinskog načelnika Srećka Vukovića izabrano je rukovodstvo Udruge osnovane u cilju promicanja razvitka i unapređenja nogometne igre u svim segmentima rada, kao i učenje nogometne vještine mladog naraštaja i natjecanja u raznim nogometnim ligama. Za predsjednika jednoglasno je izabran Josip Majetić, za dopredsjednika Sunčica Cesarec, za tajnicu Ana Štimac, a blagajnicu Suzana Šarčević. Pored njih članovi Izvršnog odbora su: Brigita Cvetković, Tomislav Šarčević, Ivica Rukavina, Ivan Štimac i Sabina Farkaš. U ime NK „BSK-Termia“ okupljene je pozdravio član klupske uprave Marko Teskera. Pozdravne riječi skupu uputio je načelnik Srećko Vuković istaknuvši u svom obraćanju kako će ova najmlađu općinska Udruga za sve aktivnosti u daljnjem radu s djecom sportašima imati snažnu  potporu Općine Bizovac i njega osobno. Po završetku skupštine novoizabrani predsjednik Josip Majetić u svoje je ime i izabranog rukovodstva zahvalio je osnivačima na ukazanom povjerenju, koje će kako je naglasio, nastojati opravdati.