Nogometaši "Croatie" iz Freiburga gostovali u Bizovcu

Na poziv veterana bizovačkog nogometnog kluba „BSK-Termia“od 28. do 30. rujna u uzvratnom posjetu u Bizovcu  boravili su nogometaši hrvatskog nogometnog kluba „Croatia“ iz njemačkog grada Freiburga predvođeni klupskim predsjednikom Ivanom Medićem. Kako i priliči dobrim domaćinima goste su u bizovačkom bistrou „Slavonija“ dočekali glavni organizator ovog sportskog događaja Josip Stipić i bizovački nogometni veterani. Za sve goste i uzvanike državni prvak u kuhanju čobanca, najbolji bizovački kuhar Berislav Franjić pripremio je pikantni čobanac. Goste iz dalekog Freiburga u općinskoj vijećnici primio je i prigodnim riječima pozdravio općinski načelnik Srećko Vuković, koji je svakom nogometašu za uspomenu na gostovanje u Bizovcu  uručio prigodni poklon. Iako su u subotnjem međusobnom susretu bizovački nogometaši  bili bolji i zasluženo pobijedili rezultatom 5.3 zapamćeno će ostati prethodno druženje u dvorištu obiteljske kuće Krunoslava Sudara u Bizovcu i to uz staru šljivovicu,  fiš paprikaš, perkelt od soma i dobro domaće vino, kao  i zabavni trenuci provedeni uz tamburaše i ukusne domaće kulinarske specijalitete kušane u ugodnom ambijentu salaša „Kutica“ kod Šaga. Sav dragovoljni novčani prilog gledatelja subotnjeg prijateljskog revijalno-humanitarnog nogometnog susreta biti će iskorišten  za nabavku didaktičke i druge opreme potrebne malim polazncima vrtića, a novčani donatorski prilog nogometnog kluba iz Freiburga za kupnju televizora također za predškolsku ustanovu „Maslačak“ u Bizovcu.