Južnokorejski poslovni ljudi posjetili Općinu Bizovac

Početkom ovog tjedna čelni ljudi južnokorejske tvrtke „REI HOLDING“ posjetili su Općinu Bizovac. Tom prilikom u Bizovačkim toplicama sastali su se s direktorom Marcelom Medakom i općinskim načelnikom Srećkom Vukovićem s kojim su razgovarali o mogućnostima značajnih investicijskih ulaganja u nove zdravstvene sadržaje, a najviše o mogućoj izgradnji kardiovaskularnog i dijagnostičkog centra. Prilikom boravka u Bizovcu gosti iz Južne Koreje iskazali su poslovni interes za razne oblike gospodaske suradnje. Posebno ih je oduševio posjet Obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu Lidije Vidaković u Marjančacima, gdje su kušali zdrave proizvode s medom. Osim boravka u Bizovcu korejski poslovni ljudi posjetili su Grad Beli Manastir, Osječko baranjsku županiju i Ministarstvo zdravstva u Zagrebu.