Novi sadržaj u bizovačkom vrtiću Maslačak

Nakon što  je proteklog četvrtka u bizovačkom dječjem vrtiću „Maslačak“ održan  uvodni informativni  sastanak djelatnika predškolske ustanove s roditeljima polaznika mješovite jasličke skupine odmah je za ponedjeljak 7. svibnja najavljen  službeni početak rada jaslica. Brigu o jedanaestero upisanih mališama dobnog uzrasta od 12 mjeseci do tri godine života  u bizovačkim jaslicama  voditi će 4 odgojiteljice.  U prethodnom vremenskom razdoblju Općina Bizovac izdvojila je značajna financijska sredstva kako bi se izvršila opsežna rekonstrukcija i obnova  postojeće zgrade vrtića i na taj način u njoj stvorili izuzetno dobri radni odgojno obrazovni uvjeti sa svim potrebnim materijalno tehničkim sadržajima i pedagoškom opremom.