U prostore kino dvorane uvedeno centralno grijanje i postavljena klimatizacija

Zgrada nekadašnjeg bizovačkog kina „Mladost“ izgrađena je dragovoljnim radom mještana i financijskom potporom tadašnje općinske uprave daleke 1940. godine, kao prvi mjesni društveni dom u selu. Od tog vremena korištena je za različite potrebe, a adaptirana i dograđena u više navrata. Najznačajnija rekonstrukcija izvedena je 1987. , kada je u potpunosti obnovljeno gledalište, izgrađene pomoćne prostorije s garderobama, predvorje i sanitarni čvor. Krajem protekle godine izvršena je energetska obnova cijelog objekta, ugrađena je plastična stolarija i u cijelosti uređeno pročelje. Početkom mjeseca travnja u cijelu zgradu je uvedeno  centralno grijanje i postavljeni klima uređaji za što je iz općinskog proračuna izdvojeno 120 tisuća kuna. Ova građevina zajedno s novim vatrogasnim domom i spremište sada čini posebno lijepi kompleks smješten u zapadnom dijelu Bizovca na raskrižju ulice Kardinala Alojzija Stepinca i glavne ulice Kralja Tomislava.