Javni poziv stanovnicima ulice Ive Pavlića u Bizovcu

Općina Bizovac i Elektroslavonija Osijek pozivaju stanovnike Ulice Ive Pavlića u Bizovcu na sklapanja ugovora o ustanovljenju prava služnosti na nekretninama na kojima se planira izgradnja niskonaponske mreže i javne rasvjete..

Potpisivanje Ugovora pred javnim bilježnikom održat će se u srijedu 28. ožujka 2018. od 8:30 sati u prostorijama općinske vijećnice općine Bizovac.

Svi potpisnici trebaju ponijeti osobnu iskaznicu, kako bi javni bilježnik potvrdio identitet potpisnika.

Sve troškove potpisa i ovjere javnog bilježnika snositi će Elektroslavonija Osijek.
Stranke koje nisu u mogućnosti odazvati se na javni poziv, naknadno će biti pozvane u prostorije javnog bilježnika.
U slučaju nejasnoća molimo obratite se gospodinu Zoran Siliju na telefon 244-154 ili na mobitel 091/5755251.