Priopćenje Općine Bizovac

Budući da svakodnevno imamo upite u vezi novih Rješenja za naknadu za uređenje voda koje dobivate ovih dana, dajemo sljedeće objašnjenje:
Hrvatske vode svakih 6 godina šalju nova Rješenja o naknadi za uređenje voda, a zbog roka zastare potraživanja. Budući da su „stara“ Rješenja poslana 2011. godine, sada se dostavljaju nova, na kojima se nalazi mjesečno zaduženje naknade za uređenje voda. Obavještavamo stanovnike općine Bizovac da po Rješenjima uopće ne postupaju, iz razloga što su već ranije dobili uplatnice za komunalnu naknadu i naknadu za uređenje voda za 2018. godinu, na kojima je već uključen i taj iznos koji je naveden u Rješenju. Znači da se ništa ne mijenja, nego samo treba plaćati po već ranije dostavljenim uplatnicama.