Hortikulturno uređenje Habjanovaca

Nakon što je na prostoru „Grabuljina“ kod željezničkog prijelaza u bizovačkoj Sunčanoj ulici zasađeno pedesetak mladih sadnica različitih vrsta drveća Općina Bizovac nastavila je s hortikulturnim uređenjem svojih naselja. U Habjanovcima, kod nogometnog igrališta NK „Jadran“ na donedavno zapuštenoj velikoj zemljišnoj površini i odlagalištu svakojakog otpada koju mještani Habjanovaca popularno nazivaju „Bare“ zasađeno je 157 sadnica autohtonih mladih sadnica.  Posađeni su hrastovi, lipe, javori, glogovi, dudovi i jabučice. Projekt pošumljavanja neiskorištenih i slobodnih javnih i parkovnih površina Općina Bizovac namjerava i planira kontinuirano provesti  u narednom vremenskom razdoblju, u svim općinskim mjestima.