Župan Ivan Anušić u radnom posjetu općini Bizovac

Osječko baranjski župan Ivan Anušić danas će boraviti u radnom posjetu općini Bizovac. Na prijedlog općinskog načelnika Srećka Vukovića tijekom sastanka razgovarat će se o projektu izgradnje kružnog toka na raskrižju Sunčana ulica – Bizovačke toplice, o projektu rekonstrukcije državne ceste D2 od Normanaca do Josipovca, o stanju prostora regionalnog skladišta DUZS u Bizovcu, nastavku izgradnje sustava odvodnje na području Općine Bizovac, stanju u školstvu i školskih objekata na području općine Bizovac, rekonstrukciji nastavno sportske dvorane osnovne škole dr. Bratoljuba Klaića u Bizovcu, izgradnji dječjeg igrališta  kod dječjeg vrtića „Maslačak“ u Bizovcu, te o mogućnosti sufinanciranje obnove kino dvorane u Bizovcu.