Održana konstituirajuća sjednica općinskog Vijeća

U  skladu sa Zakonom o lokalnim izborima, a na temelju saziva predstojnice Ureda državne uprave Osječko baranjske županije Andrijane Ćelap, ovog petka 16. lipnja 2017. s početkom u 18 sati u bizovačkoj općinskoj Vijećnici u nazočnosti općinskog načelnika Srećka Vukovića i njegove zamjenice Tanje Tavić održana je Konstituirajuća sjednica općinskog Vijeća Općine Bizovac. Za predsjednika općinskog Vijeća u novom mandatnom razdoblju izabran je Milan Kranjčević (HSS),  a za  potpredsjednka  Nikola Lacković s Kandidacijske liste grupe birača nositelja liste Srećka Vukovića.

Podsjećamo da su na proteklim lokalnim izborima pojedine kandidacijske liste dobile slijedeći broj mjesta u općinskom vijeću: Kandidacijska lista grupe birača Srećka Vukovića 5 mjesta, HDZ 4 mjesta, HDSSB 1 mjesto, HSS-HNS 1 mjesto, HKS 1 mjesto I Kandidacijska lista grupe birača Tomice Glavaša 1 mjesto.