općina
izdvojeno
toplice
brodanci web katalog Osam sela bizovackog kraja
Matko
Strategija razvoja
Nove investicije u Cretu Bizovačkom
07/04/2017

U proteklih nekoliko godina do danas na području Creta Bizovačkog Općina Bizovac realizirala je više značajnih infrastrukturnih projekata uloživši pritom znatna financijska sredstva.

Nedugo prije u potpunosti je obnovljena zgrada mjesnog društvenog doma unutar koje je od „poda do stropa“  obnovljena velika plesna dvorana, sanitarni čvor, popločeno dvorište, sazidana ograda od susjedne strane, postavljena metalnu ulazna kapija, sanirano pročelje i poslovni prostor za pekarnicu, te uredsku prostorija za potrebe sastanaka mjesnog odbora. Ovih dana na inicijativu općinskog načelnika Srećka Vukovića  pokrenut je projekt uređenja  preostalih, do sada neiskorištene i zapuštenih unutrašnjih prostorija unutar zgrade doma, čime bi u cijelosti bilo završeno obnavljanje  ovog društvenog objekta u središtu naselja Cret.

glasnici
dokumenti
natjecaji
Općina Bizovac, Kralja Tomislava 89, tel: 031/ 675-301, 031/ 675-777, fax: 031/ 675-674, web stranica: www.opcina-bizovac.hr