Uskoro jaslice u bizovačkom dječjem vrtiću

Općina Bizovac materijalno i financijski dobro skrbi o uvjetima radnih aktivnosti i procesu odgojno obrazovnog programa u predškolskoj ustanovi dječji vrtić „Maslačak“ u Bizovcu. Pored značajnih financijskih izdvajanja iz općinskog proračuna koja na godišnjoj razini iznose više od pola milijuna kuna za redovan rad te „malu školu“, do kraja mjeseca travnja ove godine realizirati će se projekt rekonstrukcije do sada neiskorištenog potkrovlja zgrade vrtića za što je Općina Bizovac u suradnji sa bizovačkom projektantskom tvrtkom „ZD PROJEKT“ izradila svu potrebnu projektno-tehničku dokumentaciju i ishodila građevinsku dozvolu, a na temelju javnog poziva izabran je izvođač radova. Zahvaljujući pogodnim vremenskim uvjetima ovih dana u potkrovlju vrtića intenzivno se izvode opsežni građevinski zahvati u sklopu spomenutog projekta čijom će se realizacijom u vrtiću omogućiti novi program predškolskog odgoja. Pripremajući se za novu pedagošku godinu uskoro će se provesti anketa sa zainteresiranim roditeljima s područja Općine Bizovac čija bi djeca koristila boravak u moderno uređenim jaslicama.