
Sastanak s predstavnicima komunalnih poduzeća
- 09/09/2013
- 0.1 min
Razgovaralo se o poboljšanju pružanja usluga i izvođenju komunalnih radova na području općine
Na inicijativu općinskog načelnika u Bizovcu je proteklog petka održan sastanak između predstavnika općinske uprave koju su činili načelnik Srećko Vuković i referent za komunalne poslove Željko Franjić i čelnih ljudi poduzeća „Dvorac“ koje je predstavljao direktor Mate Pušić i „Urbanizam“ iz Valpova čiji je rukovoditelj Željko Harkanovac . Tijekom sastanka razgovaralo se o rješavanju pitanja zbrinjavanju komunalnog otpada, nastavku izgradnje kanalizacijske mreže i poboljšanju sustava vodoopskrbe na području bizovačke općine. Načelnik Srećko Vuković od nazočnog rukovoditelja posebno je zahtijevao da se poduzmu sve potrebne mjere kako bi se u skladu s novim zakonskim odredbama kvalitetnije riješio odvoz smeća iz kućanstava, izgradili „Eko-otoci“ i u što kraćem roku temeljito sanirala sva oštećenja nastala na javnim i drugim površinama prilikom nedavne izgradnje kanalizacije u Bizovcu. Direktor Dvorca Mate Pušić nazočne je izvIjestio o tijeku FASEP projekta „Istočna Slavonija – projekt vodoopskrbe i odvodnje distributivnog područja Dvorac d.o.o. Valpovo i Kombel d.o.o. Belišće“.i trenutnim radovima u sklopu treće faze na vodocrpilištu Jarčevac kod Petrijevaca s kojeg se opskrbljuju korisnici vodovoda u općini Bizovac.
