
Rezultati Memorijalnog ribičkog kupa
- 30/09/2013
- 0.1 min
SRD "Bandar" Bizovac uspješan organizator
Pod pokroviteljstvom općine Bizovac u nedjelju 29. rujna na Bizovačkom bajeru, održan je 3. Memorijalni ribički kup u spomen na prerano preminulog dugogodišnjeg bivšeg člana Željka Deaka. Na natjecanju je sudjelovalo osam ribičkih ekipa s ukupno dvadeset i četiri natjecatelja podijeljenih u tri sektora. U sektoru „A“ prvo mjesto osvojio je Mario Pandurić iz UŠR ''Karas'' Šag, drugo mjesto pripalo je Vladimiru Šovagoviću iz UŠR ''Amur'' Ladimirevci, a trećeJosipu Rakmiću iz UŠR ''Virje'' Gat. U okviru sektora „B“prvo mjesto osvojio jeToni Šaronić – UŠR ''Šaran'' Nard, drugi je biomjesto Zoran Ivanović – UŠR ''Amur'' Ladimirevci, a treći Tomislav Vidaković član ŠRD ''Bandar Bizovac''.U sektoru „C“ najuspješniji je bioJosip Vereš – UŠR ''Virje'' Gat, drugi Josip Špoljarić – UŠR ''Šaran'' Nard, dok je treću poziciji zauzeo Igor Terzić – UŠR ''Amur'' Ladimirevci. Ekipno zasluženo prvo mjesto pripalo je UŠR ''Amur'' Ladimirevci, drugo mjesto UŠR ''Šaran'' Nard, a treće UŠR ''Virje'' Gat. Nakon trosatnog ribolova pobjednicima su uručeni pehari i medalje. Ženama sudionicama Željki Radić, Ankici Glavašić i Milki Babić natjecanja organizator je darovao Podravkine poklon pakete. Odličan fiš-paprikaš poslužen u ugodnom prostoru bizovačkog Ribičkog doma, nakon podjele nagrada za sve sudionike i goste ribičkog kupa pripremio je bizovački majstor jela iz kotlića Dragan Deak.
