
Novosti
Otvoren prvi Bizovački Božićni sajam
- 11/12/2009
- 0.1 min
Na sajamskoj priredbi sudjeluje više od četrdeeset izlagača
U Bizovcu je otvoren prvi po redu Bizovački Božićni sajam, koji će trajati od 10. do 12. prosinca. Sajamsku manifestaciju u bizovačkom Domu mladeži(svatovskoj dvorani) otvorio je načelnik općine Bizovac Srećko Vuković, koji je u svom pozdravnom govoru izrazio posebnu zahvalnost izlagačima na sudjelovanju, istaknuvši pritom veliku važnost ovog događaja, kojim će u narednim godinama zasigurno postati veći i značajniji. Na sajamskoj priredbi organiziranoj pod pokroviteljstvom i u organizaciji općine Bizovac, sudjeluje više od četrdeset izlagača s područja bizovačkog kraja. Ulaz za sve posjetitelje je besplatan.
