
Načelnik općine Bizovac na radnom sastanku s Alenom Leverićem pomoćnikom ministra gospodarstva
- 12/09/2012
- 0.1 min
Razgovor je vođen na temu daljnje eksploatacije geotermalne vode iz bušotina na području Bizovca
Načelnik općine Bizovac Srećko Vuković jučer se u Zagrebu u Ministarstvu gospodarstva susreo s pomoćnikom ministra Alenom Leverićem s kojim je razgovarao o problematici eksploatacije geotermalne vode iz bušotina na području Bizovca. Tijekom radnog sastanka kojem su bili nazočni predstavnik Bizovačkih toplica Mladen Šarić i načelnik odjela za rudarstvo u Ministarstvu gospodarstva dr. Dragan Krasić dogovoreno je da općina Bizovac u suradnji s resornim ministarstvom i trgovačkim društvom INA-INDUSTRIJE NAFTE u što skorije vrijeme riješi status vlasništva nad zemljištem i rudarskim postrojenjima geotermalnih izvora Bizovac-1 , Bizovac-2 i Bizovac-4 na eksploatacijskom polju Bizovac, koje već dugi niz godina koriste Bizovačke toplice.
