Prodaja građevinskog zemljišta u Bizovcu

Općina Bizovac prodaje građevinske parcele za izgradnju obiteljskih kuća,  po pristupačnoj cijeni uz mogućnost obročne otplate. Zemljište se nalazi u novom bizovačkom naselju u ulici Vladimira Nazora. Građevinskom  zemljištu dostupna je pristupna cesta, vodovodna, plinska i niskonaponska elektro mreža. Pravo na kupovinu građevinskih parcela imaju sve pravne i fizičke osobe, koje sukladno zakonima RH mogu stjecati nekretnine. Detaljnije pojedinosti vezane  za kupovinu parcela u Bizovcu  mogu  se pogledati na službenim internetskim stranicama općine Bizovac www.opcina-bizovac.hr, zatražiti putem  telefona 031 675 301, ili  dobiti u općinskoj upravi od općinskih djelatnika, svakog radnog dana od 7 do 15 sati.