Počela obnova Društvenog doma u Samatovcima

Prije nekoliko dana započeli su  radovi u okviru projekta sanacije Društvenog doma u Samatovcima. Naime, ovaj objekt smješten u središtu naselja pored  državne ceste izgrađen  osamdesetih godina prošlog stoljeća i to  mjesnim samodoprinosom i dragovoljnim radom mještana, danas se nalazi se u vrlo zapuštenom stanju. U nekoliko navrata u proteklom vremenu Općina Bizovac financirala je samo najnužnije građevinske radove, kako bi se zaustavila daljnja devastacija. Da bi se objekt priveo u primjereno stanje Općina Bizovac   financirati će građevinske zahvate kao bi se cijelokupni prostor doveo u primjereno stanje i tako mogao namjenski koristiti. Uprvoj fazi uredit će se ulična strana objekta u kojoj se nalazi poslovni prostor prikladan za trgovačku djelatnost. Za realizaciju ovog projekta Općina Bizovac zatražiti će i potporu Osječko-baranjske županije.