LAG Karašica organizira Informativne radionice

MJERA 04 ULAGANJA U FIZIČKU IMOVINU – INFORMATIVNE RADIONICE

LAG Karašica u suradnji sa gradovima i općinama organizira informativne radionice za obiteljska poljoprivredna gospodarstva, obrte, zadruge i trgovačka društva koji se bave poljoprivrednom proizvodnjom. Cilj radionica je upoznati potencijalne korisnike o mogućnostima potpore iz Mjere 04 „Ulaganja u fizičku imovinu“ iz Programa ruralnog razvoja 2014-2020.
Teme radionica su:
-Podmjera 4.1. „Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva“
-Podmjera 4.2. „Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda“
-Prijava na natječaj – AGRONET sustav za mjere ruralnog razvoja i Poziv za dostavu ponuda
-Mogućnosti financiranja putem kredita HBOR i poslovnih banaka
Termini radionica i mjesta održavanja:
Utorak, 03. veljače 2015. Valpovo, Gradska vijećnica,10:00 sati
Četvrtak, 05. veljače 2015. Belišće, Gradska vijećnica, 10:00 sati
Radionice su otvorene za sve zainteresirane u svim mjestima i terminima te nije potrebna posebna prijava.
Za dodatne informacije obratite su u Ured LAG-a Karašica svaki dan od 8 – 15 sati ili na telefon 656-207.