Općina Bizovac studentima omogućila besplatan prijevoz

Temeljem ovog ugovora prijevoznik se obvezao da će na redovitim linijama predviđenim voznim redom,  obavljati neograničen svakodnevni prijevoz studenata od mjesta prebivališta odnosno boravka do mjesta studiranja, te povremeno putovanja kao što su jednodnevni izleti, odlasci liječniku, putovanja na ljetovanja i drugo i to drugim razredom svih vrsta redovnih vlakova od dana potpisivanja ugovora sve  do 30. rujna 2023. godine.

Općina Bizovac sufinancira prijevoz redovnih studenata u visini 100% iznosa jedinstvene cijene studentske mjesečne karte u iznosu od 75 kuna ili 9,95 eura. U ime Općine Bizovac ugovor o međusobnoj poslovnoj suradnji Općine Bizovac i Hrvatske željeznice potpisao je Općinski načelnik Srećko Vuković, a za Putnički prijevoz d.o.o. Hrvatskih željeznica ugovor je potpisala direktorica prodaje i marketinga Sonja Cvetković.