Općina Bizovac pomaže Petrinji

Početkom ove godine načelnik Općine Bizovac Srećko Vuković posjetio je grad Petrinju gdje se i sam mogao uvjeriti kakve su velike štete nastale izazvane potresom. Tom prilikom u pratnji jednog od zaposlenika  obišao je i dječji vrtić „Petrinjčica“, kojem je u ime Općine Bizovac odlučio pomoći.

Naime, predškolska ustanova dječjeg vrtića u Petrinji broji ukupno 430 polaznika, a djeluje u 5 vrtićkih objekata od kojih samo dva rade. U okviru vrtića organizirana je i pred škola sa 120 polaznika iz Petrinje i okolnih naselja.

Nakon uspostavljenog kontakta s Natašom Vidović ravnateljicom petrinjskog vrtića Općina Bizovac  na račun grada Petrinje za potrebe obnove vrtića uplatila je 25.000,00 kuna izravne namjenske pomoći.