Župan Ivan Anušić razgovarao s Jakom Andabakom o novim projektima u Bizovačkim toplicama

Osječko baranjski župan Ivan Anušić ovog se utorka sastao s uglednim hrvatskim hotelijerom Jakom Andabakom i načelnikom općine Bizovac Srećkom Vukovićem. Sastanku u sjedištu županije  nazočio je i Ranko Radunović pročelnik županijskog Upravnog odjela za prostorno uređenje i graditeljstvo. Prilikom jednosatnog razgovora gospodin Andabak upoznao je župana s novim investicijama u Bizovcu te se detaljnije osvrnuo na projekt rušenja hotela „Termia“ i izgradnju novog hotelskog objekta spomenuvši i planirani projekt izgradnje Aquaparka. Načelnik Vuković pohvalno je govorio  o dosadašnjoj dobroj suradnji s gospodinom Andabakom i rukovodstvom Sunce koncerna, dodavši pritom da općina Bizovac  podržava sva njihova  ulaganja u razvoj zdravstveno lječilišnih i kupališnih sadržaja u Bizovačkim toplicama. Župan Ivan Anušić također je pozdravio ulaganja Sunce koncerna rekavši gospodinu Andabaku da mu pruža potporu, a da mu u cilju razvoja turizma sada kao i u buduće  sve županijske službe stoje na raspolaganju.