S Ministarstvom regionalnog razvoja i fondova EU potpisan ugovor o izgradnji ceste u Cvjetnoj ulici

Općina Bizovac zastupana po općinskom načelniku Srećku Vukoviću  u ponedjeljak je u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova Europske unije potpisala  „Ugovor o izgradnji ceste u bizovačkoj Cvjetnoj ulici“.  Radovi  na tom projektu financirat će se sredstvima državnog proračuna Republike Hrvatske i općine Bizovac  prema programu integralnog razvoja lokalne zajednice EIB 2. Ukupna vrijednost investicije iznosi  1.470.000,00 kuna od kojih će općina podmiriti 14%, dok troškove preostalih 86% financijskih obveza podmiruje  Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije.  Građevinski radovi, koje će na temelju prethodno raspisanog natječaja, kao najpovoljniji ponuditelj  u Cvjetnoj ulici izvoditi osječka tvrtka „Gradnja“ će započet  početkom mjeseca kolovoza i trajati će najduže 120 dana.